فروش همکاری | Selling cooperation

خدمات ویژه فروشگاه میلانی آیفون برای همکاران

فروشگاه میلانی آیفون جهت افزایش مشارکت همکاران و فروشندگان قطعات آیفون تصویری  خدمات ویژه ای را برای این دوستان در نظر گرفته است. ما قصد داریم با ارائه خدمات ویژه به همکارانمان این جامعه را روز به روز گسترش دهیم. در ادامه میتوانید با بخشی از خدمات ویژه فروشگاه میلانی آیفون برای مشتریان همکار آشنا شوید:

 

مشاوره و آموزش در خرید

بدون شک مواجه شدن با صد ها محصول جدید با برند های مختلف و مشخصات مشابه، باعث سردرگمی برخی از همکاران تازه وارد و حتی خبره خواهد شد. به همین منظور قصد داریم، جهت تلاش برای انتخاب آگاهانه، تجربه های چندین ساله خود را با شما همکاران عزیز به اشتراک بگذاریم. در این صورت هر کدام از همکاران ما میتوانند پیش از خرید از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوند و محصولات مورد نظر خود را با آگاهی کامل (از نظر کیفیت، میزان سود، حوزه کاربردی و..) خریداری کنند.

تخفیف ویژه روی خرید عمده

مسلما تمامی فروشندگان فعال در حوزه قطعات ایفون تصویری ، همواره به دنبال راه های مختلفی برای افزایش حاشیه سود و کاهش قیمت تمام شده هستند. در حال حاضر بهترین راه جهت رسیدن به این اهداف، خرید عمده قطعات میباشد. در نتیجه تمامی همکارانی که محصولات را به صورت عمده از فروشگاه میلانی ایفون خریداری کنند، از تخفیفات ویژه ای بهره مند خواهند شد.

شرایط قیمت گذاری فروشگاه :

قیمت مشتری : برای مشتریان مجموعه میلانی آیفون که به صورت تک عددی از محصولات ما خرید می کنند قیمت به صورت تک محاسبه می شود.

قیمت همکار : در جهت حفظ حقوق همکاران محترم مجموعه میلانی آیفون تخفیف ویزه ای برای همکارانی که حداقل ۲عدد از هر برد خرید میکنن در نظر گرفته
گرفته است.

نکته مهم : برای اقلام تعمیراتی مانند آی سی و شاسی ها و...قیمت همکار برای خرید بالای ۵ عدد در نظر گرفته می شود.

قیمت تعداد : در جهت افزایش سود همکاران در خرید بالای ۱۰ عدد از برد ها و محصولات اعمال می شود.(به جز تعداد محدودی از محصولاتی که این تخفیف را دارا نمی باشند).

قیمت ویژه :  این قیمت برای اکثر محصولات تولید شده توسط مجموعه میلانی آیفون در نظر گرفنه می شود که حداقل خرید برای دریافت این قیمت در قسمت توضیحات هر محصول ذکر شده است.

خدمات و پشتیبانی فنی

تمامی فروشندگانی که قصد همکاری با فروشگاه میلانی آیفون را دارند، قبل  از ثبت سفارش میتوانند اطلاعات فنی و ویدئوی های معرفی محصولات دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کلیه همکاران عزیز میتوانند جهت دریافت پشتیبانی فنی، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشند. ۰۵۱۹۱۰۱۰۹۰۵
( داخلی ۳ )

اطلاع سریع از آخرین تغییر قیمت

نوسانات قیمت در سالهای اخیر به یکی از معضلات فروش قطعات آیفون تصویری به خصوص در فروشگاه های آنلاین  تبدیل شده است. زیرا وجود این مشکل باعث بلاتکلیفی و سردرگمی هر دو قشر فروشندگان و خریداران گشته است. فروشگاه میلانی آیفون  قصد دارد به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی، آخرین اخبار تغییرات قیمت را به سرعت به اطلاع فروشندگان و همکاران خود برساند.

ارسال رایگان با خرید بالای 5 میلیون تومان

آخرید بروز رسانی سایت : خرداد 1403

فروش قطعات آیفون تصویری
0