چرا باید به مجموعه میلانی اعتماد کنیم ؟

کلینیک آیفون تصویری میلانی مجموعه ای قدرتمند و فعال با بیش از ۱۱ سال در حوزه تولید و پخش قطعات آیفون های تصویری با تولید محتوای اختصاصی در این حوزه یک حلقه اتصال بی بدیل برای دسترسی تمامی همکاران و مشتریان کالا در این حوزه است .من و تمامی همکارانم در این مجموعه تلاش میکنیم تا بستری مناسب جهت خرید اینترنتی انواع آیفون تصویری و قطعات را فراهم سازیم .کلینیک آیفون تصویری میلانی همواره به دنبال ارائه خدمات با بالا ترین کیفیت و رشد روز افزون و پاسخگویی هر چی بیشتر به نیاز همکاران و مشتریان محترم است .

میلانی دارای مجوز اینماد از مرکز تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است در صورت هرگونه مشکل در روند این سایت ، شما میتوانید با مراجعه به این مرکز شکایت خود را نسبت به ما اعلام کنید.
تمامی اطلاعات هویتی آدرس دفتر ، آدرس محل زندگی ، شماره تلفن و  به طور کامل توسط مسئولین محترم این مرکز بررسی و تائید شده است.
 جهت اطمینان بر روی تصویر مجوز کلیک کنید

مجموعه میلانی دارای مجوز از وزارت ارشاد اسلامی و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به منظور فعالیت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی است .در این مجموعه اطلاعات هویتی ما نیز به طور کامل به تائید مسئولین محترم وزارت ارشاد اسلامی رسیده است.
برای اطمینان بر روی تصویر مجوز کلیک کنید

شهر وبمستران هوشمند، دستاورد دانشجویان وبمستران هوشمند است و نشانگر کسب و کار هایی است که توسط جوانان خوش آتیه ایران ساخته شده است. عضویت در این سایت ویژه مدیران وب سایت های است که توانسته اند دوره های وبسمتران هوشمند را در مجموعه همیار آکادمی گذرانده باشند است.
برای اطمینان بر روی تصویر مجوز کلیک کنید

بانک ملت یک دیگر از درگاه های قوی بانکی ، سامانه شاپرک است و بین سایت و شخص پرداخت کننده قرار  دارد که این اطمینان را به پرداخت کننده میدهد که درگاهی که با آن پول را پرداخت می کنید دارای مجوز های بانک مرکزی جمهوری اسلامی است.
برای اطمینان بر روی تصویر مجوز کلیک کنید

پی یک دیگر از درگاه های قوی بانکی ، یانک سامان  است و بین سایت و شخص پرداخت کننده قرار  دارد که این اطمینان را به پرداخت کننده میدهد که درگاهی که با آن پول را پرداخت می کنید دارای مجوز های بانک مرکزی جمهوری اسلامی است.
برای اطمینان بر روی تصویر مجوز کلیک کنید

زیرین پال یک درگاه قوی بانکی بین سایت و شخص پرداخت کننده است که این اطمینان را به پرداخت کننده میدهد که درگاهی که با آن پول را پرداخت می کنید دارای مجوز های بانک مرکزی جمهوری اسلامی است. برای اطمینان بر روی تصویر مجوز کلیک کنید

ارسال رایگان با خرید بالای 5 میلیون تومان

آخرید بروز رسانی سایت : تیر1403

فروش قطعات آیفون تصویری
0